PODPRITE NAS Z DONACIJO

NAMEN DONACIJE

Ker je naše društvo neprofitno in temelji na prostovoljnem delu, je v precejšnji meri odvisno od donatorjev, kot ste vi. Z donacijo nam lahko pomagate pri uresničevanju naše vizije razvoja društva in pri podpori za izvedbo vseh naših programov.

Še posebej pa bi zbrana sredstva potrebovali za:

NAVODILA ZA DONACIJO

Donacijo lahko nakažete neposredno na naš bančni račun z univerzalnim plačilnim nalogom (UPN) v vaši spletni banki, na bančnem okencu ali na pošti.

Če imate težave ali dodatna vprašanja, vam bomo na njih z veseljem odgovorili na info@drustvo-zrokovroki.si

Naslov prejemnika:

Medgeneracijsko društvo Z ROKO V ROKI
Huje 23a
4000 – Kranj
IBAN: SI56 6100 0001 6822 766
BIC: HDELSI22 (Delavska hranilnica D.D.)
Namen plačila: Donacija
Koda namena: CHAR (Dobrodelno plačilo)

Za vsak prispevek se vam najlepše zahvaljujemo!

BREZPLAČNO DONIRAJTE NAŠEMU DRUŠTVU!

Da bo naše delovanje še boljše – darujte od dohodnine, ki bi jo sicer vzela država – za naše društvo!

KAKO NAM PODARITE 0,5% dohodnine?

Izpolnite obrazec,na sledeči povezavi —>>> http://bit.ly/Obrazec_za_donacijo_ZRokoVRoki
in ga pošljete na najbližji finančni urad ali ga prinesete k nam na sedež društva in ga bomo mi nesli tja.

Zelo bomo veseli Vaše podpore in izkazanega zaupanja!

Če nas ne morete podpreti drugače, lahko vseeno prispevate k prepoznavnosti našega društva tako, da sledite naši strani na Facebooku in delite objave z vašimi prijatelji, ter da »od ust do ust« širite informacije o delovanju našega društva.

Hvala!