Medgeneracijski tabor

Medgeneracijski tabor je program, ki ga v društvu izvajamo že od leta 2010. Do sedaj smo vsako leto konec junija gostovali v Zdravilišču Radenci, skupaj z medgeneracijskim društvom Jesenski cvet iz Domžal. Letos pa se prvič sami odpravljamo v Bioterme.

Medgeneracijski tabor je odprt za vse naše člane, ki se ga želijo udeležiti. Namen tabora je medgeneracijsko povezovanje vseh treh generacij (mlajše, srednje in starejše), ki skupaj preživijo teden dni.

Vsako leto ima tabor svojo temo, znotraj katere se odvijajo različne aktivnosti s poudarkom na izkustvenem učenju, pretoku življenjskih izkušenj, učenjem medsebojnega sprejemanja. Medgeneracijske vezi se gradijo s skupnimi športnimi aktivnostmi, kopanjem in vodno zabavo, tematskimi delavnicami, pogovori, izleti in vedno zabavnimi družabnimi večeri.

TEME MEDGENERACIJSKIH TABOROV – PREGLED PO LETIH

2010: ALI OBLEKA NAREDI ČLOVEKA?

2011: BODI PROSTOVOLJEC, SPREMINJAJ SVET!

2012: VSAKO SODELOVANJE JE ZMAGA!

2013: SLOVENIJA, MOJA DEŽELA

2014: NAŠE KORENINE

2015: Z ROKO V ROKI V JESENSKI CVET ŽIVLJENJA

2016: DOMIŠLIJA NE POZNA MEJA