Slavnostna akademija Mestne občine Kranj

5. decembra, 2017

Na slavnostni akademiji ob prazniku Mestne občine Kranj, ki se je odvijala v petek 1. decembra 2017 ob 19. uri v Kongresnem centru Brdo pri Kranju, smo iz rok župana Boštjana Trilarja zaslužni prejeli mestna priznanja za letošnje leto. Letos je bilo nagrajencev petnajst, med njimi je bilo tudi naše Medgeneracijsko društvo Z roko v roki, na kar smo zelo ponosni. Prejeli smo listino o priznanju, katero je v imenu društva prevzel predsednik društva g. Mirko Steiner.

Ob 19.uri se je začela slavnostna prireditev s slovensko himno, ki jo je zaigral orkester in Big Band Mestne občine Kranj. Po nagovoru župana g. Boštjana Trilarja je sledila tudi predstavitev prihodnjega razvoja Mestne občine Kranj. Za zabavo je poskrbel tudi humorist in glasbenik Tilen Artač. Zapela nam je Nuša Derenda. Sledila je predstavitev nagrajencev, kjer nam je vsak nagrajenec predstavil svoje delovanje in želje za prihodnost. Predvsem smo se dobro zabavali in bili nadvse ponosni, da smo med nagrajenci, med ljudmi, ki veliko prispevajo k razvoju družbe v Mestni občini Kranj.

Po podelitvi je sledila tudi pogostitev, kjer smo se dodobra podprli in se naklepetali. Bilo je odlično organizirano in nadvse slovesno.

zapisala: Mateja Smolko